loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

نیمه ی پنهان ماه 5: زین الدین به روایت همسر شهید

5 (1)

ناشر روایت فتح

نویسنده بابک واعظی

با همکاری گلستان جعفریان

زیر نظر کورش علیانی

سال نشر : 1402

تعداد صفحات : 64

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 735 10003022
30,000 27,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

این کتاب، جلد پنجم از مجموعه «نیمه ی پنهان ماه» می باشد که به بیان زندگی نامه و خاطرات شهید مهدی زین الدین از زبان همسرشان می پردازد.

شهید مهدی زین الدین 18 مهرماه سال 1338 متولد شد و در 31 خرداد سال 1361 با منیره ارمغان ازدواج کرد و در 27 آبان سال1363 به شهادت رسیدند. شهید مهدی زین الدین از فرماندهان سپاه در دوران جنگ دفاع مقدس است. کتاب نیمه پنهان ماه شهید مهدی زین الدین ماجرای دوران سه سال زندگی مشترک شهید زین الدین و همسرش در سال های جنگ تحمیلی عراق علیه ایران است.

کتاب نیمه ی پنهان ماه 5: زین الدین به روایت همسر شهید، نوشته بابک واعظی است و در انتشارات روایت فتح منتشر شده است. مطالب این کتاب از همسر شهید مهدی زین الدین منیره ارمغان نقل شده است.

هنوز سال های اول جنگ بود. آدم هایی که آمده بودند هیچ کدام تا به حال یک جنگ درست و حسابی ندیده بودند. همین بچه های معمولی کوچه و خیابان های دور شهر و نزدیک بودند که همه ی چیزی که داشتند را سر دست گرفته بودند و به جبهه آمده بودند. فرمان ده خیلی زود فهمید که یکی از این جوان های تازه وارد خیلی بیشتر از یک نیوری معمولی می تواند به کار بیاید. جسور، باهوش، تیزبین و چه کاری برای چنین آدمی بهتر از شناسایی، مهدی زین الدین و یک موتور و دوربین و یک دشت پهن. و حالا هم که مرد در انتهای راهی بود که با شناسایی شروع شده بود، مثل همه ی بچه های شناسایی، دوربین از دستش نمی افتاد.

زندگی با مهدی برای او یک خواب بود، خوابی کوتاه و شیرین در بعداز ظهر بلنند تابستان جنگ. فقط خاطره هایش، آن چیز هایی که آدم بعدا یادش می افتند و حسرتش را می خورند باقی مانده بود. شاید هم همه ی این مدت خواب او را می دیده. از آن خواب هایی که وقتی آدم می بیند توی خواب هم می خندد. خوابی غیر منتظره. خواب زندگی با یک فرشته.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
اخبار مرتبط
بازدیدهای اخیر شما