loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

مزا مزا (یا قضیه سین هه)

ناشر کتاب نیستان

نویسنده سیروس همتی

سال نشر : 1397

تعداد صفحات : 72

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 73726 10003022
11,000 10,450 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

این نمایشنامه کوتاه نقدی است بر رفتار درون حاکمیت با اهالی تئاتر که در آن تماشاگران و هنرمندان فعال در عرصه نمایش به دلیل علاقه و فعالیت در این عرصه و فراتر از آن روشنگری با آن در جایگاه اتهام و بازجویی قرار می گیرند که این اتفاق با بیان طنز و روایت طنازانه نویسنده ارائه می شود.

این نمایشنامه از سویی به مخاطب خود و متن مکتوب آن فرصت می دهد تا با نوعی همذات پنداری و قرار گرفتن در موقعیت شخصیت های داستانی، خود را عضوی از صحنه و در مقام شخصیت های تاثیرگذار در جریان نمایش به شمار بیاورد و متن و آنچه در آن اتفاق می افتد را از نزدیک مزه مزه و لمس کند و از سوی دیگر بتواند خود را در مقام یک کنشگر اجتماعی در جایگاه هر یک از شخصیت های داستانی قرار داده و آنچه از سوی آنها در حال رخ دادن است را تجزیه و تحلیل کند و به قضاوت بنشیند.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما