فراخوانی فراخوانی ...

ژرفای توحید - جلد اول: حمد - انعام

ترجمه و تفسیر مختصر قرآن کریم

94 بازدید

مولف : سید محمدرضا صفوی

ناشر کتاب : بوستان کتاب قم

جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید:
9810003022

مولف : سید محمدرضا صفوی

ناشر کتاب : بوستان کتاب قم

وزن(گرم) : 810

شابک : 978-964-09-1905-7

نوع جلد : جلد سخت

قطع : وزیری (23*16/5)

سال نشر : 1397

شمارگان : 1000

چاپ جاری : 1

تعداد صفحات : 440

تاریخ ثبت اطلاعات : پنج‌شنبه 18 بهمن 1397

تاریخ ویرایش اطلاعات : چهارشنبه 1 اسفند 1397

کد : 73882

350,000 ریال 315,000 ریال
افزودن به سبد خرید
معرفی کتاب
قرآن از آغاز تا پایانش کلام خداست، از این رو آنچه بدان فرا میخواند، حقیقت محض است. قرآن از جامعه ای با فرهنگی منحط و باورهایی سخیف، انسان هایی والا ساخت. مقایسه ی دوران پیش از نزول قرآن و پس از آن، گواه کارایی بی نظیر قرآن در ساخت جامعه ی انسانی است.

قرآن سرایی دیگر را برای انسان ها ترسیم و آن را هدف غایی معرفی می کند. دستیابی به سعادت آن سرا؛ راهی جز پیروی از تعالیم قرآن ندارد؛ پس فرض است که باورهای دینی را از آن برگیریم؛ یافته ها را بر آن عرضه کنیم؛ برنامه های عملی قرآن را به طور شایسته اجرا نماییم؛ خرد را با حکمت های آن عجین گردانیم و نفس را با خلق قرآنی بیاراییم، که تنها با فراگیری آموزه های قرآن به این مهم می رسیم.

این اثر از دو بخش «ترجمه» و تفسیر با عنوان «بیان» شکل گرفته است. ترجمه ی آن، تر جمه ی مشروح و به تعبیر دیکر ترجمه ی مبسوط است.

در تفسیر آیات از مباحث پیرامونی، اقوال مفسران، نقل اسباب نزول و مانند اینها جز در موارد بسیاری اندک احتراز شده است و تلاش بر آن بوده که هر آنچه گویای آن است بیان، و تفسیری قرآن محور عرضه شود.
محصولات مرتبط
شخصیت های مرتبط

نظر دهی
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر