بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت
  • اردوگاه عنبر

اردوگاه عنبر

ناشر : سوره مهر

نویسنده : حسین فرهنگ اصلاحی | مهدی گلابی | غلامحسین کهن

سال نشر : 1397

تعداد صفحات : 88

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 7422010003022
11,000 10,450 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

«اردوگاه عنبر» خاطراتی از سه آزاده جنگ تحمیلی به نام های حسین فرهنگ اصلاحی، مهدی گلاب و غلامحسین کهن است.

آفتاب غروب می کرد که به هوش آمدم. آن غروب چقدر برایم حزن انگیز بود! به دوروبرم نگاهی انداختم. دو شهید پهلویم خفته بودند. آن ها چقدر آرام بودند و من چقدر ناآرام. دستم تا مچ خونی بود. گلویم به سختی می سوخت و تشنگی کلافه ام کرده بود. قمقمه ام خالی بود. با زحمت و مشقت، قمقمهٔ شهید بغل دستم را باز کردم و آب داغ و گرم آن را سرکشیدم. اضافهٔ آب را روی سر و صورتم ریختم. از گلویم هنوز خون می رفت. احساس ضعف می کردم.

از کوله ام دانه ای خرما برداشتم و خوردم، ولی اشتهایی برای غذا خوردن نداشتم. زبانم مثل یک تکه تخته، در دهانم خشک و بی حس افتاده بود. عطش به شدت آزارم می داد. یک بار دیگر به دوروبرم سرک کشیدم. چند شهید آن سوتر افتاده بودند و چند تانک عراقی هنوز در حال سوختن بودند.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط