loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

اینک شوکران - جلد اول: منوچهر مدق به روایت همسر شهید

4 (7)

ناشر روایت فتح

نویسنده مریم برادران

ویراستار بابک آتشین جان

زیر نظر کورش علیانی

سال نشر : 1397

تعداد صفحات : 96

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 746 10003022
11,000 9,900 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

«منوچهر مدق به روایت فرشته ملکی، همسر شهید» جلد اول از مجموعه «اینک شوکران» است که زندگی شهید فرزانه منوچهر مدق را از زبان همسرش روایت می‌کند.
«اینک شوکران مجموعه‌ای» از مجموعه‌های انتشارات روایت فتح است که زندگی شهدای جانباز را از زبان همسرانشان روایت می‌کند. این اثر شش جلدی، نوشته‌هایی است، درباره مردانی که در سال‌های جنگ، زخمی شدند اما نرفتند. زخم‌ها ماندند تا سال‌ها بعد از جنگ و محملی شدند برای نماندنشان. «اینک شوکران»، برجسته است، پررنگ است، درست مثل همان کلمه‌هایی که وسط قهوه‌ای سوخته جلد، حک شده‌اند.

در جلد اول اینک شوکران، از سال های زندگی مشترک و خصوصیات اخلاقی و سرنوشت او، روایت شده است. بخش عمده خاطرات را، دوران مجروحیت شهید پس از جنگ تا زمان شهادت در سال 1379در بر می گیرد. شهید مدق که در سال 1335 متولد شده بود با اوج گیری انقلاب، به صف مبارزان پیوست و با آغاز جنگ به سپاه پاسداران وارد شد و به جبهه اعزام گردید. در اواسط جنگ مجروح شد و سال های متمادی از جراحت رنج می برد تا این که در آذر ماه 1379به شهادت رسید.

چادرم را تکاندم و گره روسریم را محکم کردم؛ ولی نمی دانستم چرا از او خوشم آمده بود. توی خانه کسی به من نمی گفت چه طور بپوشم، با چه کسی راه بروم، چه بخوانم وچه ببینم. اما او مرا به خاطر حجابم مواخذه کرده بود، حرف‌هایش تند بود، اما به دلم نشسته بود. گوشه ی ذهنم مانده بود که او کی بود.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
نظرات

سید مهدی حسینی

کتابی متفاوت از شهدایی که سال ها بعد از جنگ ذره ذره شهید شدند

5 دی 1399

محدثه دهقان

فوق العاده زیباست

29 آبان 1399

اشکان

کتاب خوبیه

23 دی 1398

شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
اخبار مرتبط
بازدیدهای اخیر شما