بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت
  1. خانه
  2. کتاب
  3. جامعه (15)
  4. علوم سیاسی (1-15)
  5. کتاب اروپا - جلد دوازدهم: ویژه احزاب و جریان های اروپایی
  • کتاب اروپا - جلد دوازدهم: ویژه احزاب و جریان های اروپایی

کتاب اروپا - جلد دوازدهم: ویژه احزاب و جریان های اروپایی

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 7462010003022
18,500 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

کتاب پیش رو، مجموعه مقالاتی در زمینه احزاب و جریان های سیاسی و اجتماعی موجود در اروپا و فراز و نشیب های مربوط به آنها است. در این نوشتار به بررسی ظهور برخی از احزاب و جریان های سیاسی در آلمان، فرانسه و برخی دیگر از کشورهای اروپایی و نوع گفتمان ارائه شده از سوی آنها پرداخته شده و اندیشه ها و عملکرد آنها مورد مداقه قرار گرفته است.
در همین راستا مقالاتی در زمینه روند ظهور برخی از سیاست ها در اروپا، تفکرات احزاب راست افراطی در اتحادیه اروپا، ویژگی های احزاب محافظه کار و ملی گرای اروپایی، اوصاف احزاب چپ گرا، حزب سبز ها، احزاب لیبرال دموکراسی و احزاب نوین در این قاره ارائه شده و نوسانات، ساختار نظام حزبی، نقش آفرینی منطقه ای و بین المللی، جایگاه و دست آوردهای سیاسی و اجتماعی مربوط به آنها مورد مطالعه قرار گرفته است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط