بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت
  1. خانه
  2. کتاب
  3. جامعه (15)
  4. علوم سیاسی (1-15)
  5. کتاب اروپا - جلد دهم: ویژه روابط ایران و اتحادیه اروپا
  • کتاب اروپا - جلد دهم: ویژه روابط ایران و اتحادیه اروپا

کتاب اروپا - جلد دهم: ویژه روابط ایران و اتحادیه اروپا

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 7467510003022

معرفی کتاب

کتاب حاضر، دربردارنده متن هشت مقاله پیرامون «روابط ایران و اتحادیه اروپا» است که ضمن تحلیل برخی از مسایل و ابعاد این روابط، حاوی نگاهی راهبردی به مشکلات و راه حل های موجود در این عرصه نیز می باشند. این روابط، ابتدا در سطح اتحادیه و سپس در سطح سه بازیگر برتر آن، یعنی آلمان، فرانسه و انگلستان، مورد توجه قرار گرفته است. بررسی رویکردهای مختلف اتحادیه اروپا در نوع برخورد با ایران در ده سال اخیر و خصوصا پس از روی کار آمدن دولت نهم، حقوق بشر و تاثیر آن بر این روابط، میزان تاثیر تنش در روابط سیاسی با غرب بر روابط اقتصادی و تجاری ایران با اتحادیه اروپا، امنیت انرژی به عنوان یکی از منافع کلیدی این اتحادیه، نقش اتحادیه اروپا و کشورهای آن در پرونده هسته ای ایران و بررسی روابط ایران با آلمان، انگلستان و فرانسه، محتوای این مقالات را تشکیل داده است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط