بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت
  1. خانه
  2. کتاب
  3. جامعه (15)
  4. فرهنگ و ارتباطات (2-15)
  5. امنیت و جنگ سایبری - جلد اول: ویژه مفاهیم و مبانی
  • امنیت و جنگ سایبری - جلد اول: ویژه مفاهیم و مبانی

امنیت و جنگ سایبری - جلد اول: ویژه مفاهیم و مبانی

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 7469010003022
هم اکنون غیرقابل سفارش!

معرفی کتاب

کتاب حاضر پژوهشی در زمینه فهم نقش و کارکرد فضای سایبر در ایجاد امنیت ملی و عمومی و آشنایی با مفاهیم و مبانی مربوط به آن است. در این اثر ابتدا به بحث در مورد تبارشناسی جنگ سایبری و تفاوت آن با حملات سایبری پرداخته شده و سپس جنبه های روان شناختی جنگ سایبری و تهدید های مستقیم و غیرمستقیم، نظامی و غیر نظامی، امنیتی و سیاسی، فرهنگی و اجتماعی آن بیان گردیده است. در ادامه نویسنده به بررسی مبانی و مفاهیم مربوط به جنگ سایبری اشاره کرده و چشم انداز جنگ در فضای سایبر و راهبردهای آن را تبیین نموده است. وی همچنین به تغییر پارادایم از روش ها به اهداف، برتری جنگ سایبری بر گزینه های نظامی از لحاظ دستیابی به اهداف مورد نظر، ابزار جنگ سایبری و ریسک های آن، نسبت بین قدرت و جنگ سایبری و سیاست های مربوط به آن در آینده اشاره نموده و ابعاد مختلف این پدیده جدید را بیان کرده است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط