بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت
  1. خانه
  2. کتاب
  3. جامعه (15)
  4. فرهنگ و ارتباطات (2-15)
  5. امنیت و جنگ سایبری - جلد چهارم: ویژه قوانین سایبری
  • امنیت و جنگ سایبری - جلد چهارم: ویژه قوانین سایبری

امنیت و جنگ سایبری - جلد چهارم: ویژه قوانین سایبری

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 7469310003022
12,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

کتاب حاضر، پژوهشی در زمینه قوانین سایبری با تأکید بر فضای سایبری حاکم بر ایالات متحده آمریکا اتحادیه اروپا است.
در این نوشتار سعی شده است با توجه به فضای سایبری حاکم در جوامع امروز با محوریت نظام سلطه غرب، به تجزیه و تحلیل حقوق بین الملل در این زمینه پرداخته شده و اقدامات وزارت امور خارجه آمریکا و نیز نهادهای امنیتی و سیاسی اتحادیه اروپا در این زمینه مورد نقد و ارزیابی قرار گرفته است. نویسنده در این زمینه ابتدا به قوانین و مقررات سایبری ایالات متحده آمریکا از جمله آزادی اینترنتی، امنیت فضای مجازی و راه های ارتقای امنیت سایبری، معرفی زیرساخت های ملی و بین المللی در این زمینه و وضعیت قانون فضای سایبری و استفاده آحاد مردم از آن در این کشور اشاره نموده و کنوانسیون جرایم سایبری و وجوه بین المللی امنیت سایبری را در این زمینه مورد مطالعه و تطبیق بر قوانین جاری در این کشور قرار داده است. بررسی حقوق حمله سایبری و میزان امنیت ان در اتحادیه اروپا با تأکید بر امنیت و زیرساخت های سایبری صورت گرفته در کشور انگلستان و تهدیدات پیش روی آمریکا و اروپا در این زمینه و نیز اقدامات بازدارنده آنان در موضوع امنیت سایبری از دیگر مندرجات این نوشتار است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط