بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت
  1. خانه
  2. کتاب
  3. اسلام (2)
  4. جهان اسلام: فرق، جریان ها و جنبش ها (5-2)
  5. کتاب خاورمیانه - جلد نهم: ویژه مسائل داخلی عربستان
  • کتاب خاورمیانه - جلد نهم: ویژه مسائل داخلی عربستان

کتاب خاورمیانه - جلد نهم: ویژه مسائل داخلی عربستان

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 7469710003022
هم اکنون غیرقابل سفارش!

معرفی کتاب

کتاب حاضر، مجموعه مقالاتی در راستای بازشناسی زوایای پنهان سیاست و حکومت و هم چنین جامعه و اقتصاد کشور عربستان سعودی و ارائه تصویری روشن از فضای داخلی این کشور می باشد.
پایه های مشروعیت سیاسی در عربستان و نقاط قوت و ضعف آن؛ فرایند دولت ملت سازی در عربستان؛ بررسی رابطه رژیم سیاسی و نهاد مذهبی در این کشور؛ پدیدارشناسی گرایش های کنونی وهابیت؛ تبارشناسی شخصیت های وهابی؛ چشم انداز جانشینی قدرت در عربستان؛ اصلاحات و قدرت سیاسی در عربستان؛ عربستان، محیط امنیتی و هزینه های نظامی؛ درآمدی بر تحولات اقتصاد سیاسی در عربستان؛ مروری بر وضعیت رسانه ها در عربستان؛ رویکرد آل سعود به دگراندیشان به ویژه اقلیت شیعه؛ جایگاه شیعیان عربستان و آینده پیشِ رو؛ و جنبش های مردمی در جهان عرب و تأثیرات آن بر عربستان، عناوینی هستند که در این مجموعه، گردآوری شده است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط