بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت
  1. خانه
  2. کتاب
  3. جامعه (15)
  4. علوم سیاسی (1-15)
  5. راهنمای منطقه خزر و کشورهای آسیای مرکزی و قفقاز جنوبی
  • راهنمای منطقه خزر و کشورهای آسیای مرکزی و قفقاز جنوبی

راهنمای منطقه خزر و کشورهای آسیای مرکزی و قفقاز جنوبی

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 7473210003022

معرفی کتاب

این کتاب حاوی اطلاعاتی است درباره منطقه دریای مازندران و کشورهای آسیای مرکزی و قفقاز جنوبی که پیرامون این دریا قرار دارند. کتاب از دو بخش و دوازده فصل تشکیل شده است. در بخش نخست، طی فصل های اول تا ششم منطقه دریای مازندران از منظر فرهنگ و تمدن، تاریخ، جغرافیا، مسائل زیست محیطی، منابع انرژی، همچنین دیدگاه ها، مواضع و معاهدات دو جانبه و چند جانبه بررسی شده است.
در بخش دوم، طی فصل های هفتم تا چهارم، پنج کشور آسیای مرکزی شامل ترکمنستان، تاجیکستان، قزاقستان، قرقیزستان و ازبکستان و همچنین سه کشور قفقاز جنوبی شامل آذربایجان، ارمنستان و گرجستان معرفی شده اند.
هر فصل به معرفی یک کشور اختصاص یافته و شامل اطلاعاتی درباره وضعیت سرزمینی، وضعیت سیاسی، روابط خارجی، وضعیت نظامی، وضعیت اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی و مجموعه ای از اطلاعات عمومی کشورهای یاد شده است. در پایان فهرست منابع آمده است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط