بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت
  1. خانه
  2. کتاب
  3. اسلام (2)
  4. جهان اسلام: فرق، جریان ها و جنبش ها (5-2)
  5. گزیده تحولات جهان - جلد هفتم: ویژه 11 سپتامبر
  • گزیده تحولات جهان - جلد هفتم: ویژه 11 سپتامبر

گزیده تحولات جهان - جلد هفتم: ویژه 11 سپتامبر

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 7475010003022

معرفی کتاب

پس از گذشت یک سال از عملیات 11 سپتامبر و نظر به اهمیت این عملیات و تأثیر عمیق آن بر نظام بین الملل و همچنین سیاست ها و استراتژی های ایالات متحده آمریکا، مؤسسه تهران تصمیم گرفت به مناسبت سالگرد واقعه مذکور ویژه نامه ای تحت عنوان «11 سپتامبر» منتشر نماید.
در این ویژه نامه دیدگاه ها و نقطه نظرات برخی از شخصیت های علمی و سیاسی مهم جهان پیرامون این حادثه و توصیه های آنان به دولت مردان آمریکایی در یک مجموعه گردآوری شده است. همچنین در چند مجموعه دیگر نیز توصیه مراکز مطالعاتی و تحقیقاتی و نیز کارشناسان آمریکایی در قالب طرح ها و مقالات و یا پروژه های تحقیقاتی گردآوری و تنظیم گردیده است؛ که طرح پروژه دیپلماسی مردمی از سوی شورای روابط خارجی آمریکا و یا دیدگاه ها و توصیه های آقای جان دیکنبری استاد دانشگاه جرج تاون آمریکا از آن جمله هستند.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط