بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت
  1. خانه
  2. کتاب
  3. صهیونیسم و استکبار بین المللی (12)
  4. پرسش و پاسخ: سنا، ‎CIA‬ و وزارت امور خارجه آمریکا
  • پرسش و پاسخ: سنا، ‎CIA‬ و وزارت امور خارجه آمریکا

پرسش و پاسخ: سنا، CIA و وزارت امور خارجه آمریکا

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 7480110003022

معرفی کتاب

حادثه یازده سپتامبر سبب شد آمریکا به ارزیابی مجدد تهدیدات داخلی و خارجی بر علیه این کشور بپردازد، از این رو بنا به در خواست کمیته امنیتی مجلس سنای آمریکا: وزارت امور خارجه این کشور، سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا (سیا) و فرماندهان نظامی این کشور به سوالات متعددی در زمینه مسائل امنیتی پاسخ داده شد.
سوالات در ارتباط با مسائلی از جمله: پیامد های ۱۱ سپتامبر، تهدیدات موجود از طرف طالبان و القاعده بر علیه منافع آمریکا، تروریسم بین المللی، گسترش سلاح های کشتار جمعی، بررسی وضعیت داخلی کشورهای آسیایی، آفریقایی، آمریکای لاتین و خاورمیانه، نفوذ طرفداران بن لادن و القاعده در معادن الماس آفریقا و استفاده از این منابع برای دستیابی به اهداف خود و مسائلی از این قبیل می باشد.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط