loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

جشن جنگ: مجموعه داستان

ناشر کتاب نیستان

نویسنده احمد دهقان

سال نشر : 1397

تعداد صفحات : 112

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 74947 10003022
22,000 20,900 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

دهقانِ «جشن جنگ» نویسنده ای عصیان کرده از روزگاری است که ارزش ها و معانی را تهی کرده است و او حالا در دل روایت از جبهه و یا انسان های باقی مانده از جبهه به دنبال کشف و یادآوری دوباره این معانی است. او چه در وقتی که داستانی درباره اجرای یک نمایش می نویسد و در آن خوی خون طلب جامعه و حس بی تفاوت آنها نسبت به مرگ یک انسان را در کنار تجربه و نمایش چهره واقعی انسانی که آن را لمس کرده و به همین خاطر از آن تبری می جوید و چه در وقتی که داستانی جنگی روایت می کند که در آن شجاعت در کنار صدق در کلام و پایداری در رفاقت مایه داستان می شود همواره به دنبال این خط تماس است که در جنگ و موقعیت سخت آن می توان بسیاری از احساسات ناب را بار دیگر در کالبد زندگی تهی شده از معنای امروز قرار داد و جامعه را به سمت کشف روحی تازه برای جسم بی جان خود حرکت داد.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما