loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

راهنمای نویسندگان درباره ویژگی های شخصیت ها

مجموعه کتابهای آموزش نویسندگی 7

ناشر سوره مهر

نویسنده لیندا ان ادلستاین

مترجم فروزنده داورپناه

سال نشر : 1397

تعداد صفحات : 712

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 75327 10003022
135,000 128,250 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

هر آنچه را برای طراحی و رشد شخصیت های خود لازم دارید در کتاب "راهنمای نویسندگان درباره ی ویژگی های شخصیت" به قلم سهل الوصل و شفاف "لیندا ان ا دلستاین" پیدا کنید!

چه چیزی باعث می شود فرد مرتکب جرم "یقه سفید" (جرایم کوچک یا بی اهمیت) شود؟ چه کسی مستعد احتمالی برای پیوستن به یک فرقه است؟ چرا کودکان دوستان خیالی دارند؟ چگونه ترتیب تولد بر روی این موضوع تأثیر می گذارد که آیا شخص ازدواج می کند یا خیر؟

"راهنمای نویسندگان درباره ی ویژگی های شخصیت" ، به همه ی این سوالات و بسیاری دیگر پاسخ می دهد؛ با خواندن این کتاب دانش لازم را برای ایجاد شخصیت های متمایز خواهید داشت و به این ترتیب موفق به خلق شخصیت هایی خواهید شد که افکار و اعمال آنها با هم مطابقت دارد. این کتاب همچنین دارای:

1- آموزش جامع در مورد چگونگی استفاده بهینه از این کتاب
2- اطلاعات آماری جدید برای کمک به شما در ایجاد شخصیت های واقعی زندگی
3- تمرین های مرتبط که به شما نشان می دهد چگونه می توانید مطالب را در زندگی خود پیاده کنید.
4- تمرین ها و ایده ای که به شما کمک می کند تا افکار خود را از سر خود خارج کنید و سرانجام آن ها را روی ورق بیاورید.
بعلاوه ، در مورد اختلالات روانی ، جسمی و ارتباطی رایج و نه چندان رایج خواهید آموخت. به ذهن جنایتکاران نفوذ می کنید. متوجه می شوید که چه جیزی باعث شده یک فرد ورزشکار حرفه ای، دانشمند و یا راننده کامیون شود.

زندگی یک عضو باند تبهکاری یا یک نوجوانی که می خواهد خودکشی کند و یا یک معتاد الکل و... را درک خواهید کرد.

"راهنمای نویسندگان درباره ی ویژگی های شخصیت" ، نه فقط برای نویسندگان بلکه برای بهتر زندگی کردن نیز مناسب است. شناخت دقیق شخصیت انسان های که با آن ها در ارتباط هستیم می تواند به ما در برخورد مناسب و تعامل بهتر با آن ها کمک بسیاری کند.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما