بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت

اخلاق حرفه ای زندان و زندانبانی

سلسله اخلاق حرفه ای قوه قضائیه - 5

ناشر : کتاب طه (موسسه فرهنگی طه)

نویسنده : علی شمس | سعید نظری توکلی

سال نشر : 1397

تعداد صفحات : 436

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 7548910003022
70,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

هر چند در نگاه نخست، اخلاق حرفه ای ناظر به تبیین اصول حرفه ای گری و ارزش های اخلاقی نسبت به منابع انسانی و صاحبان حرفه است، اما در یک نگاه راهبردی به آن، می توان از سازمان های اخلاق نهاد و اصول اخلاقی حاکم بر سازمان ها که منابع انسانی در خدمت اهداف از پیش تعیین شده آنها قرار دارند، سخن گفت؛ چرا که لحاظ کردن ارزش های اخلاقی در برنامه ریزی و فرآیند تصمیم گیری های راهبردی سازمان، موجب استفاده بهتر از منابع انسانی آن سازمان نیز می شود.

از این رو، در کتاب حاضر تلاش شده است ضمن شناسایی اصول حرفه ای ناظر به کارکنان شاغل در حرفه وکالت و مشاوره قضایی، دامنه اخلاق، به سازمان ها و فرایند های آن نیز گسترش یافته، ضمن شناسایی رخنه های موجود، راهکارهای عملی برای برون رفت از آن ها هم پیشنهاد شود.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط