بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت

حرکت به سوی اقیانوس آبی

گام هایی مطمئن برای پشت سر گذاشتن رقابت و رسیدن به رشد جدید

ناشر : آریانا قلم

نویسنده : دبلیو چان کیم | رنه مابورنیا

مترجم : سامه نجفی

سال نشر : 1398

تعداد صفحات : 351

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 7554410003022
قابل تهیه از مراکز پخش
68,500 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

بسیاری از ما با خواندن کتاب نخست کیم و مابورنیا، با نام استراتژی اقیانوس آبی، با این دغدغه روبه رو شدیم که چطور می توانیم آنچه را در این کتاب آمده است در عمل پیاده کنیم.
کتاب «حرکت به سوی اقیانوس آبی» دنباله ای درخور برای کتاب نخست آن هاست. آنها در کتاب جدید به خوبی توضیح داده اند که در هر مرحله از مسیر توسعه استراتژی اقیانوس آبی باید از چه ابزاری و با چه هدفی استفاده کرد.

در این کتاب نویسندگان نشان دادند که چطور باید از رقابت فراتر رفت، به کارکنان اطمینان بخشید و به رشد جدید دست یافت. آنها گام به گام ما را راهنمایی می کنند که چطور سازمان خود را از اقیانوس سرخی که به اشغال رقبا درآمده است به سوی اقیانوس آبی بازار بدون رقابت روانه کنیم.
پژوهش ها و نمونه های ارائه شده در کتاب به خوبی نشان می دهد که حرکت به سوی اقیانوس آبی در صنایع و سازمان های مختلف چگونه به اجرا درآمده است و بازار های جدید چگونه خلق شده اند.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط