loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

جنایات آلمانی، مکافات روسی

ناشر کتاب نیستان

نویسنده دانیل گراتین

مترجم نازیلا حاجیوا | فضه نظری

سال نشر : 1398

تعداد صفحات : 144

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 76083 10003022
30,000 28,500 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

در کتاب «جنایات آلمانی مکافات روسی» که نیم نگاهی به اثر سترگ ادبیات روسیه را نیز دارد داستان زندگی دختری روس تبار و پسری آلمانی تبار را روایت می کند که در جدال میان عشق و مهاجرت از سرزمینی که در آن زیست می کنند بازگو شده است.

نویسنده در پیشگفتار این رمان که بسیاز زیبا نوشته است این تم را چنین روایت کرده است و عنوان می کند که عشق نیرویی است که ملیت و حد و مرزی برای خود متصور نیست و سرنوشتی که می پسندد را رقم می زند.

این رمان داستانی از است زندگی انسان هایی که در بستر عجیب ترین و سهمگین ترین حوادث تاریخی به شکلی اعجاب آور زندگی کرده و زنده می مانند و خود را در نبردی تازه پس از آن، در مواجهه با پدیده ها و زیست بوم فکری جامعه پس از جنگ می بینند، جامعه ای که تصمیم ندارد دربرابر خواست مردمش پس از دوران سیاه جنگ سر تسلیم فروبیاورد و حاضر به نبرد تن به تن با تمامی آنهاست.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما