ناموجود
این کالا فعلا موجود نیست اما می‌توانید زنگوله را بزنید تا به محض موجود شدن، به شما خبر دهیم.
موجود شد باخبرم کن

قصه های امام خمینی (ره) و بچه ها 1: صورتت مثل گل است

دسته بندی: کودکان و نوجوانان

ناشر: به نشر (انتشارات آستان قدس رضوی)

نویسنده: مجید ملامحمدی

سال نشر: 1397

تعداد صفحات: 28

امتیاز
1
نفر
5 از 5
فروش پیامکی این محصول
معرفی کتاب
گزیده کتاب
مشخصات
نظرات کاربران
بریده های انتخابی شما

معرفی کتاب

قص ه‌های امام خمینی و بچه‌ ها 1: صورتت مثل گل است، کتاب اول از مجموعه قصه‌های امام خمینی و بچه‌ها است که مجید ملامحمدی آن را تالیف کرده است. وحید خاتمی نیز تصویرگر این مجموعه زیبا است.

کتاب قصه های امام خمینی (ره) و بچه ها 1: صورتت مثل گل است، به قلم مجید مجیدی، در انتشارات به نشر منتشر شده است. این کتاب، داستان های شیرین و خواندنی را از امام خمینی برای کودکان فراهم آورده است.

قصه‌های امام خمینی و بچه‌ها شامل‌ فرازهای آموزنده و داستان‌های اخلاقی از زندگی امام خمینی و ارتباط صمیمانه‌اش با دیگران به ویژه کودکان است. «صورتت مثل گل است»، «من امام می‌شوم»، «از مدرسه سرخ پوست‌ها» و «گردن‌بندی که به ایران سفر کرد» عناوین کتاب‌ های این مجموعه هستند. داستان‌های این مجموعه از منابعی همچون پابه‌پای آفتاب، در سایه آفتاب، برداشت‌هایی از سیره امام و پرتوی از خورشید الهام گرفته شده‌اند.

گزیده کتاب

پیرمرد کیسه بر پشت، کنار حوض رفت. آه آرامی کشید. بعد با دست های لاغرش، کیسه پر از خاک را بر روی زمین سروته کرد. گنجشک های روی کاج، جیک جیک کردند. انگار بوی خوب و تازه ای به دماغشان خورده بود. دائم با نوک های قهوه ای شان، دل درخت را قلقلک می دادند.
امام به خانم گفت: «این پیرمرد ناهار نخورده است!»

اطلاعات کتاب

برای ارسال دیدگاه لازم است وارد شده یا ثبت‌نام کنید

ورود یا ثبت‌نام

برای ثبت بریده ای از کتاب لازم است وارد شده یا ثبت‌نام کنید

ورود یا ثبت‌نام