بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت

مدرسه عشق: بسیچ دانشجویی مبانی، شاخصه ها و رسالت ها

ناشر : بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق (ع)

نویسنده : جمعی از نویسندگان

سال نشر : 1397

تعداد صفحات : 128

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 7611410003022
10,000 9,500 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

کتاب حاضر تلاشی است برای اثبات این نکته که ماهیت، جایگاه و نقش بسیج و بسیج دانشجویی به روشنی در سخنان بزرگان انقلاب منعکس شده است که بدین منظور، مجموع مطالب مورد نظر در این زمینه را به صورت کاملا مستند در قالب سه محور اصلی مبانی، شاخصه ها و رسالت های بسیج دانشجویی دسته بندی شده است.

امام خمینی (ره) در ماه های آخر عمر شریف خود (آذر 1367) با دور اندیشی و بصیرت به این که، مبارزه میان ما و دشمنان اسلام به پایان نرسیده، پیامی تاریخی صادر فرمودند و در آن، با صحه گذاشتن بر عدم غفلت از ابعاد نظامی، سنگرهای جدید بسیج در عرصه های سیاسی، فرهنگی و علمی را طراحی و پایه ریزی کردند. حقیقت تلخ این است که پس از گذشت سال ها از طراحی سنگرهای جدید بسیج، ما دانشجویان و طلاب، سنگرنشینان خوبی در این عرصه ها نبودیم و لااقل حماسه ای نیافریدیم.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط