فراخوانی فراخوانی ...

سه دقیقه در قیامت: تجربه ای نزدیک به مرگ

مولف : گروه فرهنگی شهید ابراهیم هادی

ناشر کتاب : شهید ابراهیم هادی

سال نشر : 1398

تعداد صفحات : 96

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: 10003022
95,000 90,300 ریال
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

این کتاب روایتی است از خاطرات یکی از مدافعان حرم که در جریان عمل جراحی برای لحظاتی از دنیا می رود و سپس با شوک در اتاق عمل، دوباره به زندگی برمی گردد؛ اما در همین زمان کوتاه چیزهایی دیده که درک آن برای افراد عادی سخت است.

از دیدگاه قرآن و روایات، برزخ و قبر یک چیز است که گاهی از آن به عالم قبر و گاهی از آن به عالم برزخ یاد می شود. برزخ در لغت یعنی چیزی که حایل بین چیزی و چیز دیگر باشد.

ازاین رو به جهانی که میان دنیا و آخرت واقع می شود برزخ اطلاق می گردد؛ چنان که در آیاتی از قران، برزخ بیانگر فاصله میان دو دریاست. برزخ در اصطلاح حکمت : به همان عالم مثال اطلاق می شود ، زیرا عالم مثال حد فاصل بین عالم عقل و عالم ماده است. و در اصطلاح شریعت : فاصله میان مرگ تا قیامت کبری را گویند. برزخ قیام و زندگی جدید و جهانی نو است؛ خواه گودالی از گودالهای دوزخ باشد، یا باغی از باغهای بهشت. پس برزخ معبر و دالان ورودی به قیامت و حشر اکبر است و انسان در ادامه ی مسیر زندگی دنیا وارد جهان برزخ می شود، که سراسر آگاهی و حیات است «النّاس نیام فإذا ماتوا انتبهوا»
قرآن کریم در آیاتی از جهان برزخ خبر داده است؛

مانند:
۱ـ «… و من ورائهم برزخ إلی یوم یبعثون :واز پس انان برزخی است ، تا روزی که مبعوث شوند.« این آیه حکایت می کند که ، بعد از مردن تا قیامت حالتی وجود دارد که آن حالت ،حائل و فاصله میان زندگی این دنیا و قیامت است.

کتاب حاضر مطالبی را در این باب ارائه می کند.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
نظرات

حجت شعبانی

سلام علیکم
کتاب بسیار عالی ای هست از آن کتابهایی هست که دوست نداری تا تمومش نکردی بگذاری زمین
ممنون از نویسنده محترم

9 آذر 1398

بهزاد سلطانی

کتابی است که موضوع جذابی دارد و به قلم شیوایی نیز نوشته شده است من که تا به پایان نرسیدم کتاب را زمین نگذاشتم. خواندنش را به همه توصیه میکنم.

18 آذر 1398

حمید

کتاب بسیار سودمندی است ، توصیه می کنم حتما مطالعه نمایید.

22 آذر 1398

حسن حسامی

سلام علیکم _ همینقدر خدمت دوستان عزیز و گرامی عرض کنم بنده حقیر که حدود 45 سال از خدای مهربان عمر گرفته و سعی داشته ام متناوبا در حوزه دین ؛ کتاب بخوانم ، محصولات دیجیتال با موضوع کلاسها و دوره های آموزشی و سخنرانی های مذهبی و اخلاقی و اعتقادی گوش کنم یا ببینم و بیشتر از همه پای منبر اساتید مختلف کسب فیض نمایم واقعا اعتراف می کنم که تا حالا کمتر اثری تا این حد بر من و حوزه تصمیم گیری و برنامه ریزی و اقدام و عمل بنده کمترین تاثیر و اثرگذاری عمیق داشت لذا ضمن تشکر از نویسنده محترم ، برادرانه به همه عزیزان عرض می کنم و توصیه می نمایم این کتاب را خود و اطرافیانشان مطالعه بفرمایند و ان شاءالله از تاثیر مثبت آن بهره مقتضی ببرند . التماس دعا . یاعلی مدد .

30 آذر 1398

مهدی

سلام بر همه
دوستان من این کتابو تازه آشنا شدمو و فعلا نخوندم ولی هر کس خوشش اومده و یه کتابی هست شبیه به این کتاب که فوق العاده خوب و قابل استفاده هست
واقعا میگم هر کی میخونه سیر نمیشه و واقعا تاثیر گذار هست
اونم کتاب آنسوی مرگ نوشته جمال صادقی هست
بیشترین چاپو داره و پر فروش ترین کتابه
التماس دعا.. موفق باشین

1 دی 1398

رقیه

کتاب فوق العاده تاثیر گذاری بود خوش بحال شهدا

2 دی 1398

طاهری

عالی بود خسته نباشید

4 دی 1398

علی فروتن

این کتاب روایتی از وقایعی است که در جریان تجربه نزدیک به مرگ (NDE) برای راوی رخ می دهد. قلب راوی در اتاق عمل به مدت چند دقیقه از تپش می ایستد و در این مدت راوی شاهد وقایعی می شود که آنها را با جزییات برای خواننده بیان کرده است.

به مسائلی از جمله رسیدگی به اعمال و مسائلی مانند حبط (از بین رفتن اثر) عمل، آثار اعمال نیک، اهمیت نیت، ضرورت پرهیز از عادات زشت، جایگاه افراد در عالم برزخ و... در این کتاب پرداخته شده است.

راوی پس از بازگشت به حیات دنیوی به توانایی هایی از جمله پیشگویی آینده دست می یابد و از این توانایی ها برای اثبات تجربه خود بهره می گیرد.

با توجه به ناشناخته بودن عالم پس از مرگ، مطالب کتاب احتمالاً برای خواننده باورمند به حیات پس از مرگ جذاب خواهد بود.

4 دی 1398

زهرا سلیمیان

سلام
این کتاب رخدادی واقعی را بیان می کند. فوق العاده زیبا، تأثیرگذار و قابل تأمل هست.
ناگفته نماند که این کتاب از آن دسته کتاب هایی بود که بنده در فاصله دو تا سه ساعت خواندم و به دیگر دوستانم هم پیشنهاد دادم .

16 دی 1398

بنیامین ناصری

عمرت بر فناست اگر این کتاب را نخوانی و تلنگری به خود نزنی...
واقعا متشکرم از عوامل چاپ این کتاب

25 دی 1398

محصولات مرتبط