بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت

مجموعه تاریخ شفاهی - 5: ایام غربت

ناشر : موسسه فرهنگی تحقیقاتی امام موسی صدر

سال نشر : 1398

تعداد صفحات : 360

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 7639410003022
38,500 36,575 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

کتاب حاضر پنجمین جلد از مجموعه تاریخ شفاهی موسسه امام موسی صدر است که خاطرات فاطمه طباطبایی و فرشته اعرابی را روایت می کند.

هر دو مصاحبه شونده شباهت هایی با هم داشتند؛ هر دو از اعضای دو خانواده صدر و خمینی بودند و دوره مشترکی هم در لبنان با هم خاطره داشتند. از اینجا بود که ایده تدوین خاطرات این دو نفر شکل گرفت و به این کتاب رسید؛ کتابی که اولین روایت خاص دو بانوی ایرانی از امام موسی صدر است. روایتی که هم از درون خانواده و هم در فضای لبنان شکل گرفته است. از ویژگی های خاطرات این دو بانو این است که سعی کرده اند خاطرات را با احساس و تصور همان سال های روایت کنند و با وجود نزدیکی به دو شخصیت بزرگ و مطرح معاصر ایران، از اغراق پرهیز کرده اند.

خاطرات این کتاب حاصل چهار جلسه گفت وگو با فرشته اعرابی در سال های ۹۰ و ۹۲ و ۹۵ و پنج جلسه گفتگو با فاطمه طباطبایی در سال های ۹۰و ۹۲ و ۹۴ است و به کوشش مهدیه پالیزبان گردآوری شده است.

کتاب ایام غربت علاوه بر گفت وگو با فرشته اعرابی و فاطمه طباطبایی شامل بخش پی نوشت، اسناد، تصاویر و نمایه نیز می شود.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط