loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

از چشم ها 5: تو که آن بالا نشستی (کتاب مهدی زین الدین)

5 (1)

ناشر روایت فتح

راوی کتاب احمد جبل عاملی

سال نشر : 1402

تعداد صفحات : 112

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 769 10003022
55,000 49,500 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

کتاب از چشم ها 5: تو که آن بالا نشستی (کتاب مهدی زین الدین)، نوشته احمد جبل عاملی است و در انتشارات روایت فتح منتشر شده است. در این نوشتار خاطراتی از زبان اقوام، دوستان و آشنایان شهید مهدی زین الدین (فرمانده سپاه) نقل شده است.

کتاب تو که آن بالا نشستی؛ درباره شهید مهدی زین الدین، جلد پنجم از مجموعه از چشم ها است و نوشته احمد جبل عاملی است که در انتشارات روایت فتح به چاپ رسیده است.

یکی از علمای قم که با مهدی آشنا بود، تعریف می کرد: رفته بودم جبهه، مقر لشکر هفده همان نزدیکی محل استقرار ما بود. با خودم گفتم برم یه سری به زین الدین بزنم. می دونستم تازگی ها فرمانده لشکر شده. وقتی به آن جا رسیدم و سراغ فرماندهی رو گرفتم، گفتند سنگر فرماندهی نداریم. گفتم: پس آقای زین الدین کجا هستند چادری را نشانم دادند و گفتند: آقای زین الدین رفتن ماموریت، وقتی برگردن می آن توی این چادر شما همین جا منتظر باشین...
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
اخبار مرتبط
بازدیدهای اخیر شما