loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

یادهای زلال: خاطرات جنگ

ناشر سوره مهر

نویسنده هدایت الله بهبودی | مرتضی سرهنگی

سال نشر : 1398

تعداد صفحات : 252

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 77101 10003022
55,000 52,250 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

هدایت الله بهبودی و مرتضی سرهنگی در مقدمه کتاب «یاد های زلال» نوشته اند: ما توانستیم این خاطراتی را که می خوانید، از پراکندگی و گم شدن نجات دهیم و آن ها را در یک مجموعه پیش روی شما بگشائیم.

پای تمام این خاطرات پیش از این در روزنامه جمهوری اسلامی باز شده بود و از همان روز اولی که به روزنامه رسید و تا وقتی که چاپ شد، بالای سرش بودیم؛ و امروز پس از یک ویرایش ساده و دست نزدن به لهجه قلم بچه ها آن را با این مقدمه به شما نشان می دهیم.

همه این خاطرات در گرمای تنور جنگ نوشته شده است؛ در مرخصی، زیر آتش، در سرما و گرما، در غرب و جنوب و... به همین دلیل بعضی از خاطرات کاستی هایی دارند که به سادگی قابل جبران نیست، مثل نداشتن تاریخ حادثه، محل و یا نام رزمنده.

این خاطرات را به این امید کنار بقیه چیدیم که صاحبان آن ها بعد از دیدن این کتاب، آن جا های خالی را پر کنند. اگر شهید نشده باشند...

غالب راویان خاطرات این کتاب رزمندگان ساده ای بوده اند که دست به قلم شده و خاطراتشان را برای روزنامه نوشته اند.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما