بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت
  1. خانه
  2. کتاب
  3. معارف قرآن و حدیث (1)
  4. شرح و تفسیر متون اصلی (3-1)
  5. طرحی نو از زیارت عاشورا: پژوهشی نو در ابعاد مختلف زیارت عاشورا (اسناد، راویان، کرامات و برکات ...)
  • طرحی نو از زیارت عاشورا: پژوهشی نو در ابعاد مختلف زیارت عاشورا (اسناد، راویان، کرامات و برکات ...)

طرحی نو از زیارت عاشورا: پژوهشی نو در ابعاد مختلف زیارت عاشورا (اسناد، راویان، کرامات و برکات ...)

ناشر : مهر فاطمه سلام الله علیها

نویسنده : اسماعیل کاظمی زرومی

تعداد صفحات : 328

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 771210003022
به من اطلاع بده

معرفی کتاب

پژوهشی در مورد سندهای مختلف «زیارت عاشورا» و نسخه شناسی این زیارت و آثار و برکات قرائت آن و زیارت امام حسین (ع) است. در این نوشتار ابتدا تحقیقی در مورد روایت های گوناگونی که محدثان و علمای بزرگ شیعه مانند شیخ طوسی و درج این زیارت در کتب معتبر روایی شیعه صورت گرفته و سلسله اسناد زیارت عاشورا در قرون متمادی و سلسله رجال موجود در سند آن مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفته و نویسنده بیش از سی سند برای آن ذکر نموده است. آنگاه وی به برخی از نقدهای صورت گرفته نسبت به سند و متن زیارت عاشورا اشاره کرده و پاسخ این نقدها را از قول علمای شیعه داده است. در ادامه وی به معرفی برخی از نسخه های خطی موجود از زیارت عاشورا پرداخته و آثار و برکات زیارت امام حسین (ع) را از منظری روایی بیان نموده و حالات و مقامات زائران آن امام نزد خداوند متعال را در قیامت و آثار منفی ترک زیارت ایشان را از قول علما شرح داده است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط
اخبار مرتبط