بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت

خداشناسی عرفانی در کتاب و سنت

ناشر : سازمان انتشارات پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی

نویسنده : محمدجواد رودگر

سال نشر : 1398

تعداد صفحات : 376

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 7736410003022
45,000 40,500 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

خدایی که منابع وحیانی معرفی می کنند، خدای دل پذیر و پرستیدنی، شاهد و حاضر در همه ساحات زندگی انسان است. که کتاب و سنت بهـترین راه های حضـوری – شهـودی شناخت وجه اللـه و اسمای حسنـا و تجلیات و تعینات آفاقی و انفسی اش را ارائه داده اند.
خداشناسی عرفانی یکی از سرنوشت سازترین مسائل عرفان نظری وحیانی است که در این کتاب معرفت شهودی به خدا از راه های سه گانه: 1. از راه خدا به خـدا؛ 2. از راه انسـان کامل (پیامبـر و عترت پاکش(ع)) 3. از راه معرفت نفس شهودی. مسئلـه بنیادین توحید عرفانی یا وحـدت شخصـی وجود مبتنی بر کتاب و سنت بر محور نظریه توحید صمدی، با استفاده از انظار عارفان شیعی معاصر مورد پژوهـش قرار گرفت که در ساحـت علمی و نظـری و ساحت عملی و سلوکی دارای کاربست های فراوانی می باشد.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط