بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت

گفتمان معاصر 1: فلسفه انقلابی بودن

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 7742010003022
7,500 6,750 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

«گفتمان معاصر»، عنوان سلسله نوشتارهایی است در تبیین کلیدی ترین مفاهیمی که مورد نیاز جامعه امروز ماست و در بیانات رهبر حکیم انقلاب اسلامی مورد توجه یا اشاره قرار گرفته است. این نوشتارها بر آن است که ترسیمی جامع، مستند، کوتاه و ساختارمند در باب این مفاهیم ارائه دهد، تا تفسیری متقن و معتبر از این مفاهیم، پیش روی اندیشه ورزان و فعالان جبهه فکری انقلاب اسلامی قرار داشته باشد.

بر این اساس، کتاب «فلسفه انقلابی بودن»، تقریری ارائه داده است از مقوله «انقلابی بودن» در چارچوب سه پرسش اساسی چیستی، چرایی و چگونگی. منبع و مرجع اصلی کاوش در مفهوم انقلابی بودن، دیدگاه های امام خمینی (رحمة اللّه علیه) و رهبر معظم انقلاب اسلامی بوده است، که در ایجاد، تعمیق و بسط اندیشه انقلابی نقش اساسی داشته اند.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط