loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

از ماست که بر ماست: نقد دیدگاه روشنفکران درباره خلقیات ایرانیان

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 77832 10003022
15,000 13,500 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

این اثر، متون مربوط به خلقیات ایرانیان را به نقد می کشد. در واقع نقدی بر نقد روشنفکران ایرانی بر خلقیات و ویژگی های جامعه ایرانی می باشد.
نویسنده در مقدمه به این امر اشاره دارد که این رویکردها و آثار حوزه خلقیات ایرانیان که در واقع می توان گفت تبدیل به یک گفتمان مسلط در جامعه ایرانی شده بر بسیاری از تحلیل ها در حوزه مسائل اجتماعی و سیاسی و اقتصادی تأثیرگذار است و می تواند در سطوحی منشأ بروز مسائل و مشکلاتی از قبیل از خود بیگانگی، غرب محوری، یکسویه نگری و سنت زدایی و تاریخ ستیزی در جامعه ایرانی شود.

نویسنده معتقد است باید به نقد این رویکرد انتقادی پرداخت تا بازنگری در تصویر ارائه شده از ملت و هویت ایرانی مسیر حرکت به سوی رشد و تعالی حقیقی جامعه هموار گردد.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما