loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

یک تنه در برابر یک دنیا: بازخوانی برگ هایی از دفتر تاریخ دفاع مقدس

پژوهه تاریخی 15

ناشر دیدمان

نویسنده جمعی از نویسندگان

سال نشر : 1397

تعداد صفحات : 248

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 78135 10003022
36,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

دو سال پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران، حمله عراق به ایران، شرایط خطیری را پیش پای انقلابیون ایرانی قرار داد. در چنین شرایط نابسامانی، عمده تحلیلگران سیاسی و نظامی، عاقبت جنگ ایران و عراق را به ضرر ایران می ‌دانستند. نکته محوری دیگر آنکه در این جنگ بخش عظیمی از جهان، رو به ‌روی انقلاب اسلامی ایستاد.
کتاب «یک تنه در برابر یک دنیا» حاصل تلاش جمعی از پژوهشگران اندیشکده برهان است که به بازخوانی صفحاتی از دفتر قطور تاریخ پر فراز و نشیب دفاع مقدس می‌ پردازد. این کتاب در 9 فصل جمع‌ آوری شده و به مباحثی، چون ریشه‌ های تهاجم، ادوار جنگ، بنی ‌صدر در جنگ، شهید رجایی و جنگ تحمیلی، جنگ در خاک عراق، قطعنامه‌ ها، جنگ علیه حقوق بشر، حامیان صدام و پایان جنگ می‌ پردازد. چاپ اول «یک تنه در برابر یک دنیا»، از مجموعه «پژوهه‌ های تاریخی» اندیشکده برهان، منتشر شده و در اختیار علاقه ‌مندان قرار گرفته است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما