loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

بازاریابی اجتماعی خیریه از منظر دینی

ناشر دانشگاه امام صادق (ع)

نویسنده سعید مسعودی پور

سال نشر : 1398

تعداد صفحات : 394

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 78538 10003022
210,000 189,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

کتاب بازاریابی اجتماعی خیریه از منظر دینی تالیف سعید مسعودی پور به همت دانشگاه امام صادق منتشر شده است.

این کتاب در ده فصل آماده شده است. فصل نخست به برخی از نظریه های تغییر رفتار می پردازد. از آنجایی که هدف اصلی بازاریابی اجتماعی تغییر رفتارهای اجتماعی به منظور ایجاد بهبود و رفاه در جامعه است، آشنایی با این نظریات ضروری است.
در فصل دوم تلاش شده است تا مفهوم بازاریابی، به شکل متفاوتی تعریف شود. شناخت مفهوم بازاریابی اجتماعی و سایر شاخه های بازاریابی زمانی میسر خواهد بود که پژوهشگر عمق بیشتری از مفهوم بازاریابی را استخراج کرده و آن را مورد تحلیل و بررسی قرار دهد.
در فصل سوم مفهوم بازاریابی اجتماعی و تاریخچه پیدایش آن مورد بحث قرار گرفته است. در این فصل تلاش شده است تا تمایز مفهومی بین بازاریابی اجتماعی با سایر مفاهیم مشابه بیان شود.
در فصل چهارم رفتار بخشندگی به عنوان موضوعی که قرار است آن را به درون ظرف بازاریابی اجتماعی بریزیم، مورد بررسی قرار گرفته است. در واقع اگر بازاریابی اجتماعی را هم چون ظرفی بدانیم که قرار است برای ترویج موضوعات مختلفی به کار گرفته شود، مظروف آن در این پژوهش، رفتار بخشندگی خیرخواهانه است.
فصل پنجم به بررسی مؤلفه های رفتار خیرخواهانه دینی اختصاص داده شده است. از این رفتار مطلوب در آموزه های دینی با عنوان انفاق یاد می شود.
فصل ششم جاذبه های تبلیغاتی در بازاریابی اجتماعی خیریه را مورد بررسی قرار داده است. در این فصل جاذبه های مطلوب و به کار رفته در قرآن برای ترویج رفتار خیرخواهانه استخراج و تحلیل شده است.
اما فصل هفتم و هشتم به مدل ها و سبک های دینی تبلیغاتی برای ترویج رفتار خیرخواهانه اختصاص یافته است.
در فصل نهم به بررسی رقبا در بازاریابی اجتماعی انفاق اقدام شده است.
در نهایت در فصل دهم، مثال هایی در قالب تیزر و تبلیغات چاپی مورد بررسی قرار گرفته است. در انتخاب این مثال ها تلاش شده است تا هم نمونه های داخلی و هم خارجی ارائه شود.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما