loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

نشانه شناسی موسیقی (مجموعه مقالات)

ناشر شرکت انتشارات علمی و فرهنگی

مترجم صادق رشیدی | آزیتا افراشی

سال نشر : 1398

تعداد صفحات : 122

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 78850 10003022
احتمال تاخیر در تهیه
15,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

این کتاب مجموعه ای از مهم ترین مقالاتی است که موسیقی را با رویکرد نشانه شناسی و زبان شناسی مورد مطالعه قرار داده اند. کتاب های بسیاری امروز در حوزه ی نشانه شناسی موسیقی نوشته شده اند که امیدواریم در آینده فرصتی برای ترجمه و ارائه آن ها توسط ما و سایر پژوهشگران فراهم شود.
کتاب حاضر در بردارنده شش مقاله است که به بحث و بررسی موسیقی در چارچوب سه زمینه زبان شناسی، معنی شناسی و نشانه شناسی اجتماعی می پردازند. از بین مقاله های حاضر دو مقاله تحت عناوین «تحلیل موسیقی از دیدگاه زبان شناسی» به قلم آزیتا افراشی و «چارلز سندرس پیرس، ژان ژاک ناتیه ومعنای موسیقی» به قلم صادق رشیدی، به صورت تألیف در اختیار شما قرار گرفته اند. به همین دلیل این کتاب در حقیقت نوعی ترجمه و تحقیق به شمار می رود و تلاش شده است تا دانش های مورد نیاز در مورد نشانه شناسی موسیقی به صورت مبنایی در اختیار علاقه مندان قرار بگیرد.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما