فراخوانی فراخوانی ...

تحلیلی بر نگاه امام (ره) به هنر و رسانه

3396 بازدید

مولف : علیرضا پناهیان

ناشر کتاب : بیان معنوی

جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

مولف : علیرضا پناهیان

ناشر کتاب : بیان معنوی

وزن(گرم) : 110

شابک : 978-600-91879-9-7

نوع جلد : جلد نرم

قطع : جیبی (16*11)

سال نشر : 1392

شمارگان : 2500

چاپ جاری : 2

تعداد صفحات : 83

تاریخ ثبت : سه‌شنبه 28 دی 1389

تاریخ ویرایش : سه‌شنبه 20 آذر 1397

کد : 7900

موجود شد باخبرم کن
معرفی کتاب
این کتاب که مرور و تحلیلی است بر بخشی از نظرات و اندیشه های امام خمینی(ره) در خصوص هنر و رسانه، در چهار فصل تنظیم شده است:

نگاه ما به نگاه امام
نسبت امام با هنر و رسانه
نگاه امام به هنر
نگاه امام به رسانه
در لابه لای مباحث، نیم نگاهی نقادانه به وضعیت امروز کشور، و فاصله های آن با وضع مطلوب نیز صورت گرفته است و به صورت جسته و گریخته پیشنهادهایی در راستای عملیاتی شدن نظرات حضرت امام در عرصۀ هنر و رسانه نیز مطرح شده است.
گزیده کتاب
تنها هنری مورد قبول قرآن است که صیقل دهندۀ اسلام ناب محمدی ـ صلّی الله علیه وآله وسلّم، اسلام ائمۀ هدی ـ علیهم السلام ـ ، اسلام فقرای دردمند، اسلام پابرهنگان، اسلام تازیانه خوردگانِ تاریخِ تلخ و شرم‏آور محرومیت ها باشد. اسلام فقرای دردمند، اسلام پابرهنگان، اسلام تازیانه خوردگانِ تاریخِ تلخ و شرم‏آور محرومیتها باشد. هنری زیبا و پاک است که کوبنده سرمایه داری مدرن و کمونیسم خون آشام و نابود کننده اسلام رفاه و تجمل، اسلام التقاط، اسلام سازش و فرومایگی، اسلام مرفهین بی‏درد، و در یک کلمه «اسلام امریکایی» باشد.
محصولات مرتبط
شخصیت های مرتبط

نظر دهی
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر