loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

امید در زندگی از منظر قرآن کریم

ناشر پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی

نویسنده علی اکبر مومنی

سال نشر : 1397

تعداد صفحات : 315

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 79121 10003022
80,000 72,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

قرآن کریم مهم ترین منبع معنویت درمانی است که نقش اساسی در درمان بیماری های روحی و روانی دارد. در قرآن، امیدواری و مطلوب اندیشی از اهمیت فراوانی برخوردار است. تبیین راهکارهای امیدبخش با استفاده از آیات وحیانی برای انسان معاصر که در کشاکش ناملایمات زندگی با مشکلات متعددی روبرو است، بیش از هر زمان دیگری ضرورت دارد و بدون تردید این راهکارها، پویایی و حرکت و نشاط فرد و جامعه را به ارمغان خواهد آورد. این پژوهش با بهره مندی از آیات نورانی قرآن و کلام شفابخش معصومین(ع) به پرسش های ذیل پاسخ می دهد: چگونه امیدوار باشیم؟ امیدهایمان را چگونه جهت دهیم و به چه چیزهایی امیدوار باشیم؟ موانع امید کدام اند؟ امید مطلوب کدام و امید نامطلوب کدام است؟ امیدواری در زندگی انسان چه تأثیری دارد؟ مناسبات بیم و امید کدام اند؟
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما