loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

فرهنگ نامه مؤلفان اسلامی - جلد چهارم: قرن ششم هجری و مجاهیل

دائرة المعارف تاریخی

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 79148 10003022
100,000 90,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

کتاب پیش رو شناسنامه علمی فرهیختگان و دانشمندانی است که در حوزه تمدن اسلامی، اثری علمی پدید آورده و در شکوفایی فرهنگ و تمدن اسلامی و انتقال آن به نسل های آینده نقش آفریده اند. با اینکه در معرفی این نویسندگان، ابعاد مختلف شخصیتی آنان مورد توجه بوده، وجهه علمی ـ فرهنگی شان نمود بیشتری یافته است.

این اثر معرفی مؤلفان قرن ششم هجری و مجاهیل را بر اساس ترتیب الفبایی در بر دارد و ذیل نام و نسب هر نویسنده، اطلاعات زیست نامه آن فرد همانند خاستگاه، تاریخ ولادت، دوران دانش آموختگی، سفرهای علمی، برخی استادان و شاگردان، فعالیت های سیاسی ـ اجتماعی، تاریخ درگذشت و درنهایت کتاب ها و آثار علمی او آمده است. این معرفی نامه بر پایه داده های موجود در منابع است؛ ازاین رو وقتی گزارش منابع درباره برخی از نویسندگان اندک است، به نام و اثرشان بسنده نموده.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما