بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت
  1. خانه
  2. کتاب
  3. تاریخ (14)
  4. خاطرات، زندگینامه و سفرنامه (4-14)
  5. فرهنگ نامه مؤلفان اسلامی - جلد چهارم: قرن ششم هجری و مجاهیل
  • فرهنگ نامه مؤلفان اسلامی - جلد چهارم: قرن ششم هجری و مجاهیل

فرهنگ نامه مؤلفان اسلامی - جلد چهارم: قرن ششم هجری و مجاهیل

دائرة المعارف تاریخی

ناشر : پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی

نویسنده : جمعی از پژوهشگران

سال نشر : 1397

تعداد صفحات : 528

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 7914810003022
هم اکنون غیرقابل سفارش!

معرفی کتاب

کتاب پیش رو شناسنامه علمی فرهیختگان و دانشمندانی است که در حوزه تمدن اسلامی، اثری علمی پدید آورده و در شکوفایی فرهنگ و تمدن اسلامی و انتقال آن به نسل های آینده نقش آفریده اند. با اینکه در معرفی این نویسندگان، ابعاد مختلف شخصیتی آنان مورد توجه بوده، وجهه علمی ـ فرهنگی شان نمود بیشتری یافته است.

این اثر معرفی مؤلفان قرن ششم هجری و مجاهیل را بر اساس ترتیب الفبایی در بر دارد و ذیل نام و نسب هر نویسنده، اطلاعات زیست نامه آن فرد همانند خاستگاه، تاریخ ولادت، دوران دانش آموختگی، سفرهای علمی، برخی استادان و شاگردان، فعالیت های سیاسی ـ اجتماعی، تاریخ درگذشت و درنهایت کتاب ها و آثار علمی او آمده است. این معرفی نامه بر پایه داده های موجود در منابع است؛ ازاین رو وقتی گزارش منابع درباره برخی از نویسندگان اندک است، به نام و اثرشان بسنده نموده.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط