غیرقابل سفارش
این کالا فعلا موجود نیست و غیرقابل سفارش است.

مقدمات جامعه شناسی

دسته بندی: علوم اجتماعی

ناشر: نشر نی

نویسنده: آنتونی گیدنز

شاعر:

ویراستار:

تصویرگر:

با همکاری:

سال نشر: 1398

تعداد صفحات: 411

1
فروش پیامکی این محصول
معرفی کتاب
مشخصات
نظرات کاربران
بریده های انتخابی شما

معرفی کتاب

انسان در دنیای امروز احساس آزادی می کند و احساس هیجان و سردرگمی و حتی تناقضی تمام عیار. دوستی ها و ارتباط ها به یمن نوآوری های بی شمار در رسانه های جدید و اینترنت و دنیای آنلاین نسبت به گذشته از بسیاری جهات ساده تر شده است ولی، در عین حال، جرائم خشونت آمیز و تروریسم و جنگ و نابرابری اجتماعی دیرپا را شاهدیم. تکنولوژی با سرعت فزاینده ای پیش می رود و فرصت ها و امکانات جدیدی پدید می آورد، اما از سوی دیگر، نگرانی نسبت به اثر ویرانگر حیات مدرن بر محیط طبیعی و گرم شدن زمین و فرسایش محیط زیست هم دامن می گسترد. زندگی اکثر مردم کشورهای نسبتاً ثروتمند از لحاظ مادی بهتر از گذشته است ولی در نقاط دیگر جهان میلیون ها انسان در فقر به سر می برند و کودکان از گرسنگی و فقدان آب سالم و امکانات اولیه زندگی جان می سپارند.
جامعه شناسی مطالعه علمی حیات انسان و گروه های اجتماعی و کل جوامع و تلاشی است برای درک و شناخت این تحولات و واکنش انسان به این تحولات. جامعه شناسی به ما نشان می دهد این دنیا چگونه پا گرفته و چرا اوضاع زندگی ما از زندگی نیاکان و گذشتگان مان سخت متفاوت است. جامعه شناسی علمی است که نقشی بنیادی در حیات فکری مدرن دارد و به ما کمک می کند دنیا را به دنیای بهتری تبدیل کنیم.
مقدمات جامعه شناسی شامل 9 فصل از کتاب جامعه شناسی گیدنز (ویراست هفتم) برای درس «مبانی جامعه شناسی» در دوره کارشناسی عموم رشته های دانشگاهی است.

اطلاعات کتاب

برای ارسال دیدگاه لازم است وارد شده یا ثبت‌نام کنید

ورود یا ثبت‌نام

برای ثبت بریده ای از کتاب لازم است وارد شده یا ثبت‌نام کنید

ورود یا ثبت‌نام