loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

پرسش ها و پاسخ های تاریخی - جلد سوم

درباره زندگانی معصومان از امام سجاد (ع) تا پایان غیبت صغری

ناشر دفتر نشر معارف

نویسنده مهدی پیشوایی

تحقیق و تنظیم کتاب یدالله حاجی زاده

سال نشر : 1398

تعداد صفحات : 232

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 79500 10003022
80,000 72,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

از جمله اهداف گروه پژوهشی تاریخ و تمدن اسلامی دانشگاه معارف اسلامی بازخوانی تاریخ اسلام با رویکردهای مختلف است. پاسخ گویی به مهم ترین پرسش ها در عرصه تاریخ اهل بیت نیز در این راستا مورد اهتمام قرار گرفت و بر این اساس انتشار جلد سوم پرسش ها و پاسخ های تاریخی ضرورت یافت. با توجه به استقبال شنوندگان از برنامه «پرسمان تاریخی» رادیو معارف و نیز جایگاه علمی کارشناس محترم برنامه، حجت الاسلام والمسلمین استاد مهدی پیشوایی پاسخ های علمی و مستند ایشان در این جستار سامان یافته است.

نوشتار پیش رو که به پیشگاه ارباب اندیشه و تفکر عرضه می شود؛ بر آن است به مهم ترین پرسش های تاریخی درباره زندگانی ائمه از امام سجاد (ع) تا پایان غیبت صغری و برخی دیگر از مسائل مهم تاریخی را پاسخ دهد.

پیش از این در دو جلد به ۴۰۰ پرسش تاریخی در عرصه تاریخ پیامبر اکرم و ائمه تا شهادت امام حسین پاسخ داده شده بود.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما