loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

زمان لرزه

ناشر کتابستان معرفت

نویسنده کورت ونه گات

مترجم معصومه فخار

سال نشر : 1398

تعداد صفحات : 312

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 79535 10003022
150,000 135,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

زمان لرزه آخرین اثر کورت ونه گات، نویسندۀ بزرگ دوران ماست. این رمان برای تمامی آثار ونه گات نقش وصیت نامه را دارد.
ونه گات پس از این کتاب، رسماً اعلام کرد که زین پس دیگر رمانی نخواهد نوشت و این رمان نقطۀ پایان فعالیت های داستانی اش خواهد بود.

این رمان روایتگر لرزش زمان است. همه کس و همه چیز از 13 فوریۀ 2001 به 17 فوریه 1991 باز می گردد. افراد آینده شان را که همان گذشته شان بوده می دانند؛ اما قادر به تغییر آن نیستند. در این ده سال مجبور اند کارهایی که قبلاً انجام داده اند را دوباره تکرار کنند تا دوباره به سال 2001 بازگردند و اختیارشان را بازگردانند.

زبان ونه گات طنز است. تصاویر بدیع و زیبایی از خانواده اش، مردم آمریکا، سیاست مداران، دانشمندان و...خلق کرده است. بیانی بسیار روان دارد. زیبا و دل پذیر می نویسد. ناگهان از موضوعی به موضوعی دیگر می پرد یا جامپ کات می کند. نگاهش موشکافانه است و با ریزبینی مسائل را نقد می کند.

کورت ونه گات از معدود نویسندگانی است که در عصر حاضر، رمان هایش شهرت جهانی دارد و نه تنها در آمریکا، بلکه در سرتاسر جهان از رمان هایش استقبال می شود. این دورگۀ آمریکایی آلمانی علاوه بر نقد جامعۀ خویش، تلاش می کند تا غیرانسانی بودن پدیده هایی همچون جنگ، بمب اتم و فروپاشی نهاد خانواده را با زبانی طنز بیان کند.
ازاین رو ونه گوت هیچ حدومرزی ندارد و استقبال گسترده از آثارش در ایران و دیگر نقاط جهان، بر این نکته صحه می گذارد.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما