loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

دنی باید چه کار کند؟

9 داستان در یک کتاب

ناشر مهرسا

مترجم لیلا کاشانی وحید | زهرا مهدیان

سال نشر : 1398

تعداد صفحات : 70

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 79613 10003022
79,000 75,050 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

«دنی» پسربچه ای است که برای «اَبَرقهرمان شدن» تلاش می کند و دوست دارد «قدرت انتخابش» هم مثل بقیه ی توانایی هایش تقویت شود؛ 9 داستان از تلاش های دنی را برای آن که با انتخاب های بهتر، روز بهتری داشته باشد، بخوانید و در هر ماجرا به او کمک کنید بهترین تصمیم را بگیرد.

زمانی که کودکان، داستانی با پایان های مختلف می خوانند، بیش تر مجذوب ماجرا می شوند، لذت بیش تری می برند و از آن بهتر یاد می گیرند.

شاید این اولین بار باشد که فرزند شما با چنین داستانی روبه رو شده است، می توانید او را برای انتخاب های متفاوت تشویق کنید تا متوجه بشود که چگونه با هر انتخاب او، نتیجه تغییر می کند.

درک پیامد رفتارها، کودک را به تفکر و دقت بیش تر در هنگام تصمیم گیری تشویق می کند و کم کم از او تصمیم گیرنده ی بهتری خواهد ساخت.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما