110,000
تومان
10 ٪
99,000
تومان
افزودن به سبد خرید

رنج مقدس 2

امتیاز
3
نفر
4 از 5

دسته بندی: رمان و داستان کوتاه

ناشر: عهد مانا

نویسنده: نرجس شکوریان فرد

سال نشر: 1399

تعداد صفحات: 200

8
فروش پیامکی این محصول
معرفی کتاب
گزیده کتاب
مشخصات
نظرات کاربران
بریده های انتخابی شما

معرفی کتاب

در ادامه کتاب پرفروش "رنج مقدس"، این بار خانم شکوریان فرد سراغ سوژه فرعی داستان کتاب قبلی خود رفته است و داستان، درباره "مصطفی" و حوادث پیرامون او شکل گرفته است. اگر با "رنج مقدس"، ارتباط برقرار کرده اید و از نکات شیرین سبک زندگی ایرانی اسلامی آن بهره بردید، پیشنهاد می کنیم، "رنج مقدس 2" را از دست ندهید.

ما در این داستان شاهد چالش‌ها و درگیری‌های ذهنی و روانی شخصیت‌های داستان هستیم که هرکدام رنجی است که زندگی آنها را تحت الشعاع قرار داده است. این اثر با واقعیاتی همراه است که در زندگی هر دوختر و پسر و زن و مردی جریان دارد. درواقع داستان رنج مقدس داستان زندگی امروز ما در این دنیا است. کتاب رنج مقدس 2، نوشته نرجس شکوریان فرد است و در انتشارات عهد مانا به چاپ رسیده است.

گزیده کتاب

مصطفی فاصلۀ بین دو کلاس را تماس گرفت تا صدای لیلا را بشنود. از دیشب نخوابیده بود، جز دو تا نیم ساعت. نگران لیلا بود تا همین حالا که خاموشی موبایل لیلا نگران ترش کرد. شمارۀ خانه را گرفت و صدای گرفتۀ مادر لیلا دل نگرانیش را بیشتر کرد.
مادر نمی دانست چه شده. چندباری بی اختیار تا اتاق لیلا رفت و گوشی خرد شده را دید و برگشت. مانده بود چه کند. دلش نمی خواست در این همه گرفتاری تماس بگیرد با همسرش. او مأموریت بود و از تلفن پریشب شیرین نگران شده بود و برای اولین بار هم بیش از پنج بار تماس گرفته بود و جویای احوال لیلا شده بود. مادر چشمانش را بست و برای چند لحظه توسل کرد. یک عقل کاملتری باید او را از میان این گرداب بیرون می کشید. قایق زندگی لیلا میان گرداب افتاده بود و کار یک بزرگ تر بود.

اطلاعات کتاب

برای ارسال دیدگاه لازم است وارد شده یا ثبت‌نام کنید

ورود یا ثبت‌نام

برای ثبت بریده ای از کتاب لازم است وارد شده یا ثبت‌نام کنید

ورود یا ثبت‌نام