loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

از تبار حبیب

زندگی و نویسندگی گل علی بابایی

ناشر شهید کاظمی

نویسنده حسین قرایی

سال نشر : 1399

تعداد صفحات : 184

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 80704 10003022
20,000 18,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

بابایی به جهت حضورش در جبهه های حق علیه باطل و آشنایی اش با کارزار جنگ، «رزمنده - نویسنده» ای است که با قلمی شیوا مبتکرانه دست به نوشتن برده است. یگان نویسی، گونه ای است که این نویسنده در آن کوشا و شکوفاست. در این قالب، با استناد به اسناد معتبر، کتاب های خوش خوانی در ساحت ادب و هنر نگاشته است. گفت و گوی بلندی با نویسنده معاصر، گل علی بابایی است که نویسنده سعی داشته کتاب را به سیاق تاریخ شفاهی بنویسد. از جمله آثار نویسنده میتوان به از سناباد شعر، در جست و جوی مهتاب، از مشهد تا ژوهانسبورگ و ... اشاره کرد.

* کتاب شامل چهار بخش است:

1) سال شمار؛ که در این بخش مخاطبین و به خصوص دانش جویان، با کتاب ها و فعالیت های ریز و درشت آقای نویسنده، آشنا می شوند.

2) زندگی و نویسندگی؛ در این قسمت از کودکی تا اکنون «رزمنده - نویسنده» ما قابل مشاهده است.

3) گل علی بابایی در آینه حسین بهزاد؛ یادداشت حسین بهزاد با عنوان «معظل نوشتن از یک رفیق همکار» را در کتاب گنجانده ام تا مخاطب در آینه کلمات دوست دیرینِ بابایی، او را روایت کند.

4) به روایت تصویر؛ تصاویر گل علی بابای از نوجوانی تا امروز نویسنده را شامل می شود. چینش عکس ها به گونه ای صورت گرفته تا خواننده با ورق زدن و تماشای آن ها به دریافت کلی از نویسنده دست یابد.

* گزیده متن

از تبار حبیب در پی آن است که مخاطب را با افق های اندیشه و شیوه های نوشتاری بابایی آشنا کند و از همین رهگذر در شناساندن این نویسنده که در معرکه جنگ گداخته شده قدمی بردارد.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما