loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

موجه یا مدلل سازی از نگاه معرفت شناسی معاصر

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 80710 10003022
80,000 72,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

نگاهی گذرا به معرفت شناسی، روشن میسازد که در قلمرو این دانش، به ویژه در دوره معاصر رویکردهای گوناگون و مکتبهای پرشماری شکل گرفته اند. این رویکردها و مکتبها، با وجودِ تمایزهای فاحش، در طرح بسیاری از مسائل کلیدی و بنیادین معرفت شناسی مشترک اند؛ و از همین رو میتوان مجموعه ای از آن مباحث را به گونه ای مسئله محور بررسی کرد؛ چنان که میتوان به شیوه ای مکتب محور، رویکردمحور یا شخص محور نیز بدانها پرداخت.

افزون بر طرحی مسئله محور، که نتیجه آن کاوش های پنجگانه در معرفت شناسی است، نگارنده پاره ای پژوهش های تطبیقی در مباحث معرفت شناسی انجام داده است. در ادامه پژوهش های تطبیقی در حوزه رویکرد مبتنی بر فلسفه تحلیلی، وی مسئله موجه سازی را که از کلیدی ترین مفاهیم در این رویکرد است، چیستی، ویژگیها، طبقه بندی های آن از جمله درونگروی و برونگروی را کانون توجه قرار داده و در باره آن در سه فصل به کاوش و پژوهش پرداخته است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما