بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت
  • زن در قرآن

زن در قرآن

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 8093510003022
14,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

امروزه در نتیجه تحولات شگرف اجتماعی و فرهنگی که در جوامع انسانی به وقوع پیوسته، «زن» از یک موضوع یا مسئله صرف فراتر رفته و به عنوان یک حوزه مطالعاتی گسترده مطرح شده است که مکاتب فکری گوناگون با آبشخورهای فلسفی مختلف در آن با یکدیگر نزاع دارند. از سوی دیگر، قرآن کریم، اصلی‌ترین و اصیل‌ترین منبع فهم دین است که در هیچ حوزه‌ای از حوزه های معرفت دینی، بی نیاز از مراجعه به آن و تفکر و تدبر در آیات آن نیستیم و با توجه به نگاه همه جانبه قرآن کریم به ابعاد دنیوی و اخروی و فردی و اجتماعی زندگی زنان، می توان حوزه مطالعات قرآنی و اسلامی زنان را از حوزه‌های غنی و پردامنه معرفت دینی قلمداد کرد. بر این اساس، کتاب پیش‌رو حاوی کوششی است است در جهت ارائه تصویری نسبتاً جامع از دیدگاه قرآن کریم درباره زن که در قالب متن آموزشی به علاقه مندان تقدیم می شود.

کتاب حاضر برای دانشجویان رشته مطالعات زنان در مقطع کارشناسی ارشد به عنوان منبع اصلی درس تخصصی «زن در قرآن» به ارزش 2 واحد تدوین شده است. علاوه بر این، کتاب حاضر برای درس «زن در ادیان و مکاتب» و دیگر درس‌های مرتبط نیز قابل استفاده است. امید است علاوه بر جامعه دانشگاهی سایر علاقه‌مندان نیز از آن بهره‌مند شوند.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط