بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت
  • ارتباطات سیاسی

ارتباطات سیاسی

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 8094410003022
21,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

در کتاب پیش رو نویسنده کوشیده است ضمن مطالعه ریشه‌های تاریخی ارتباطات سیاسی حزبی در دوران گذار از سه‌گانه تاریخی ماقبلِ مدرن، مدرن و پست‌مدرن، جنبه‌های مختلف ارتباطات سیاسی حزبی در عصر حاضر را بررسی و تشریح نماید. سنجش افکار و بازاریابی سیاسی، تبلیغات سیاسی و راهبردهای آن و مدیریت اخبار از جمله مفاهیم و بحث‌های کلیدی کتاب است که به صورتی دقیق و با بیان نمونه‌ها و مصداق‌های مختلف مورد مطالعه قرار گرفته است. سوگیری سیاسی، گونه‌ها و جنبه‌های آن، قدرت و تأثیرات رسانه‌ها در عصر جدید و نیز مالکیت‌های رسانه‌ها و دورنمای آن از جمله بخش‌های اصلی اثر حاضر است. دانشجویان، پژوهشگران و علاقه‌مندان به ارتباطات سیاسی، بازاریابی سیاسی و جامعه‌شناسی سیاسی مخاطبان اصلی این کتاب به شمار می‌روند.

کتاب حاضر برای دانشجویان رشته روزنامه‌نگاری و روابط عمومی در مقطع کارشناسی به عنوان منبع اصلی درس «ارتباطات سیاسی» به ارزش 3 واحد ترجمه شده است. امید است علاوه بر جامعه دانشگاهی، سایر علاقه‌‌مندان و دانش‌پژوهان نیز از آن بهره‌مند شوند.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط