بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت
  1. خانه
  2. کتاب
  3. دانشگاه (26)
  4. کتاب های درسی (2-26)
  5. حسابداری مدیریت و هزینه‌
  • حسابداری مدیریت و هزینه‌

حسابداری مدیریت و هزینه‌

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 8095710003022
15,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

در کتاب حسابداری مدیریت و هزینه سعی شده است با تشخیص ویژگی‌ها و نقش حسابداری مدیریت و شناسایی اجزاء کلیدی مبحث حسابداری مدیریت و با استفاده از آخرین و به‌روزترین مطالب علمی حوزه‌های حسابداری مدیریت، از جمله مدیریت بهای تمام‌شده و هزینه‌یابی و سیستم‌های نوین این حوزه‌ها، و با استفاده از مثال‌های فراوان ملموس در یکایک زمینه‌ها مجموعه‌ای جامع و گسترده درخصوص حسابداری مدیریت گردآوری شود. مطالعه این کتاب برای کسانی که باید کل یا بخش‌هایی از یک سازمان را مدیریت کنند یا حتی افراد مشتاق به کار در حوزه مالی استراتژیک مطمئناً راهنمای خوبی است، زیرا دانستن اینکه چگونه و چه زمانی می‌توان از ابزار حسابداری مدیریت استفاده کرد تا در انجام هر چه بهتر کار و وظایف مدیریتی موفق‌تر بود می‌تواند کمک شایانی باشد.

کتاب حاضر برای دانشجویان رشته‌های مدیریت صنعتی و بازرگانی در مقطع کارشناسی ارشد به عنوان منبع اصلی درس «حسابداری مدیریت» به ارزش 2 واحد ترجمه شده است. امید است علاوه‌بر جامعه دانشگاهی، سایر علاقه‌‌‌مندان نیز از آن بهره‌‌‌مند شوند.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط