بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت
  • تحلیل کسب و کار

تحلیل کسب و کار

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 8096310003022
53,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

تحلیل کسب و کار، به تجزیه و تحلیل عوامل محیطی و داخلی کسب و کار جهت بهبود کیفیت تصمیم‌گیری و اقدام در زمینه نحوه شکل‌گیری، مدیریت و توسعه می‌پردازد. این کتاب در سه بخش مبانی و کاربرد تحلیل کسب و کار، مراجع و شاخص‌های تحلیل کسب و کار، و تکنیک‌های تحلیل کسب و کار معرفی شده است. در بخش اول به مبانی و جغرافیای کسب و کار، اصول و کاربردهای تحلیل کسب و کار، و کالبدشکافی تحلیل کسب و کار، در بخش دوم به مراجع تحلیل کسب و کار، شاخص‌های تحلیل کسب و کار: «سهولت انجام کسب و کار» و «رقابت‌پذیری جهانی»، و شاخص‌های تحلیل محیط کلان، و در بخش سوم به تکنیک‌های تحلیل کسب و کار پرداخته می‌شود. مطالعه کتاب حاضر علاوه بر دانشجویان، به پژوهشگران و صاحبان کسب و کار نیز توصیه می‌شود.

کتاب حاضر برای دانشجویان رشته‌های مدیریت (در تمامی گرایش‌ها؛ اعم از: بازاریابی، بازاریابی بین‌المللی، برنامه‌ریزی استراتژیک، کسب ‌و کارهای بین‌المللی، کارآفرینی، توسعه محصول و MBA) در مقطع کارشناسی ارشد به عنوان منبع اصلی درس «طراحی و تدوین طرح کسب و کار، استقرار کسب و کار و تحلیل کسب ‌و کار» هر کدام به ارزش 2 واحد تدوین شده است. امید است علاوه بر جامعه دانشگاهی سایر علاقه‌مندان نیز از آن بهره‌مند شوند.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط