بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت
  • اقتصاد کالای غیر بازاری

اقتصاد کالای غیر بازاری

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 8098910003022
65,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

کتاب اقتصاد کالای غیربازاری از دو بخش تشکیل شده است. بخش اول در سیزده فصل به «مبانی نظری کالاهای بدون بازار»، و بخش دوم در دوازده فصل به «روش‌های کاربردی ارزش‌گذاری کالاهای بدون بازار» اختصاص یافته است. در بخش اول کتاب هدف، مطالعه نظری کالاهای غیربازاری است. در بخش دوم هدف، معرفی روش‌های کاربردی گوناگون ارزش‌گذاری برای تعیین ارزش کالاهای غیربازاری است. امروزه، تعیین ارزش کالاهای غیربازاری برای تنظیم سیستم حسابداری ملی یکپارچه زیست‌محیطی ـ اقتصادی جزء امور ضروری و جدی کشورهاست. در علم اقتصاد قیمت کالا در بازار رقابتی با عرضه و تقاضا تعیین می‌شود. قیمت رقابتی می‌تواند مبنای ارزش کالای بازاری باشد. همه کالاها و خدمات فاقد بازار ارزش دارند و در اکثر علوم قابل شناسایی‌اند، و می‌توان ارزش آن‌ها را با انواع گوناگون روش‌های ارزش‌گذاری تعیین کرد. نویسنده کوشیده است این موضوعات را به‌تفصیل و با استفاده از آخرین دستاوردهای علمی و پژوهشی به رشته تحریر درآورد. مطالعه کتاب حاضر به دانشجویان رشته اقتصاد و نیز به محققان و اقتصاددانان توصیه می‌شود.

کتاب حاضر برای دانشجویان رشته اقتصاد به عنوان کتاب مبنایی قابل استفاده است. امید است علاوه بر جامعه دانشگاهی، سایر علاقه‌مندان نیز از آن بهره‌مند شوند.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط