loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

اصول خدمات مرجع

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 81023 10003022
احتمال تاخیر در تهیه
23,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

خدمات مرجع با ظهور فناوری‌های جدید یک تراکنش تعریف شده است و شامل فعالیت‌های خلق، مدیریت، ارزیابی اطلاعات یا منابع و ابزارها و نیز خدمات پژوهشی است. پیام اثر حاضر در راستای تاریخچه ایجاد و گسترش مرجع و ضرورت آموزش اصول آن، بررسی رویکردهای نوین مرجع با تأکید بر تقویت مهارت‌های لازم کتابداران و نیز ارائه خدمات مرجع به افراد و گروه‌های عام و خاص قرار گرفته است. نقش مصاحبه مرجع، شرایط و ضوابط مورد نیاز مصاحبه مرجع و در نهایت ارائه خدمات مرجع در انواع کتابخانه‌ها در این اثر مطرح شده است.

کتاب حاضر برای دانشجویان رشته علم اطلاعات و دانش‌شناسی در مقطع کارشناسی به عنوان منبع اصلی درس «اصول خدمات مرجع» به ارزش 2 واحد تدوین شده است. امید است علاوه بر جامعه دانشگاهی، سایر علاقه‌‌‌‌‌‌مندان نیز از آن بهره‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌مند شوند.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما