بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت
  1. خانه
  2. کتاب
  3. دانشگاه (26)
  4. کتاب های درسی (2-26)
  5. سبک شناسی تفصیلی نثر فارسی
  • سبک شناسی تفصیلی نثر فارسی

سبک شناسی تفصیلی نثر فارسی

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 8102410003022
42,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

سبک‌شناسی تفصیلی نثر پارسی مشتمل است بر مباحثی در باب ادوار نثر فارسی دری. کتاب در هشت بخش و سی فصل تدوین شده و به جز بخش نخست که شامل کلیات است در سایر بخش‌ها بر اساس تقسیم‌بندی زمانی یا تاریخی ابتدا درباره مسائل کلی مربوط به نثر هر دوره بحث و سپس آثار مهم آن دوره بررسی و در پایان ویژگی‌های عمومی آن دوره شمرده شده است. در مجموع در این کتاب بیش از هشتاد و پنج متن منثور بررسی گردیده است.

سبک‌شناسی تفصیلی نثر پارسی حاصل چهل سال تدریس و تحقیق و تجربه نویسنده در ادب فارسی دری از جمله در حوزه نثر است که پیش از این خلاصه‌ای از آن با نام سبک‌شناسی نثر پارسی (از قرن چهارم تا قرن سیزدهم) به همت سازمان «سمت» به سال 1394 چاپ شده است.

کتاب حاضر برای دانشجویان رشته زبان و ادبیات فارسی در مقطع کارشناسی به عنوان منبع اصلی درس «سبک‌شناسی (2) : نثر» و به عنوان منبع قابل استفاده برای درس «تطور متون نثر فارسی» در مقطع کارشناسی ارشد و درس «متون نثر فارسی» در مقطع دکتری تدوین شده است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط