بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت
  1. خانه
  2. کتاب
  3. دانشگاه (26)
  4. کتاب های درسی (2-26)
  5. روش تدریس علوم تجربی در دوره ابتدایی
  • روش تدریس علوم تجربی در دوره ابتدایی

روش تدریس علوم تجربی در دوره ابتدایی

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 8105110003022
14,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

آموزش علوم تجربی در مدارس به دلیل تأکید بر تحصیل علوم مختلف و به سبب اهمیتی که تحصیل این علوم در پیشبرد اهداف علمی و صنعتی هر جامعه‌ای به منظور خودکفایی در زمینه دانش‌ها و فنون جدید دارد، ضرورتی انکارناپذیر است. متخصصان تعلیم و تربیت می‌کوشند تا شیوه‌هایی بیابند که کودکان را برای زیستن در دنیای پیش‌بینی‌ناپذیر فردا آماده کنند. در این راستا، بر اساس مصوبات سند تحول بنیادین، در برنامه درسی ملی رویکرد جدیدی اتخاذ و تلاش شده است که زمینه پرورش تفکر و ایجاد ایمانی عمیق نسبت به ارزش‌های الهی و انسانی فراهم شود.

کتاب حاضر برای دانشجویان رشته علوم‌تربیتی در مقطع کارشناسی به عنوان منبع اصلی برای بخش علوم تجربی درس «روش تدریس علوم تجربی و اجتماعی» به ارزش 2 واحد تدوین شده است. امید است علاوه بر جامعه دانشگاهی سایر علاقه‌مندان نیز از آن بهره‌مند شوند.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط