بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت
  1. خانه
  2. کتاب
  3. دانشگاه (26)
  4. کتاب های درسی (2-26)
  5. روش تدریس علوم اجتماعی در دوره ابتدایی
  • روش تدریس علوم اجتماعی در دوره ابتدایی

روش تدریس علوم اجتماعی در دوره ابتدایی

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 8105710003022
15,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

در میان برنامه‌های درسی، مطالعات اجتماعی حوزه یادگیری اصلی و کلیدی است که تقریباً در تمام کشورهای دنیا آموزش داده می‌شود. در این حوزه، تقویت هویت ملی، اخلاق‌محوری در نظام اجتماعی و مهارت‌های زندگی در اهداف، محتوا و روش‌ها تعقیب و تلاش می‌شود تا از طریق برخی دانش‌ها، مهارت‌ها و صلاحیت‌های مورد نیاز، افراد به گونه‌ای تربیت شوند که هم در زندگی فردی و هم در جامعه مبتنی بر آموزه‌های دینی، نقش کارآمد و شایسته‌ای ایفا کنند و بر این ‌اساس دانش‌آموزان از طریق مطالعات اجتماعی به مهارت‌های لازم در زمینه زندگی اجتماعی مجهز می‌شوند.

کتاب حاضر برای دانشجویان رشته علوم‌تربیتی در مقطع کارشناسی به عنوان منبع اصلی برای بخش علوم اجتماعی درس «روش تدریس علوم تجربی و اجتماعی» به ارزش 2 واحد تدوین شده است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط